jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۶۰۳۵۳   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۷

با پیروزی پرگل مقابل رئال سوسیداد

بارسلونا از رئال فاصله گرفت

بارسلونا موفق شد با نتیجه 4 بر صفر از سد رئال سوسیداد عبور کند.

بارسلونا از رئال فاصله گرفت

به گزارش گروه ورزشی جام جم ورزشی، در ادامه دیدار های هفته سیزدهم لالیگا اسپانیا، بارسلونا در خانه خود پذیرای رئال سوسیداد شد که در پایان توانست 3 امتیاز این دیدار را کسب نماید.

بارسلونا که در هفته های اخیر توانسته است با قدرت نمایی خود در 2 بازی گذشته اش، در نهایت آمادگی در هفته سیزدهم لالیگا، در حالی که با 30 امتیاز در صدر جدول قرار داشت، به مصاف رئال سوسیداد 12 امتیازی در رده چهاردهم رفت تا بتواند با کسب پیروزی در این دیدار دست نیافتنی تر شود.

در جریان این دیدار نیمار ستاره آماده بارسلونا موفق شد گل برتری بارسا را در دقیقه 22 به ثمر برساند، پس از آن لوییز سوارز، دیگر مهاجم آماده بارسلونا توانست در دقیقه 44 اختلاف پیروزی را برای تیم خود افزایش دهد تا در پایان نیمه اول بارسلونا 2 بر صفر حریف خود را شکست دهد، پس از آن در دقیقه 53 نیمار گل دوم خود در این بازی و گل سوم بارسا را به ثمر برساند، و در نهایت لیونل مسی در دقیقه ی 2+90 موفق شد گل چهارم را برای بارسلونا به ثمر برساند تا آبی اناری ها با نتیجه 4 بر صفر پیروز میدان باشند.

بارسلونا با کسب این 3 امتیاز 33 امتیازی شد و در صدر جدول به کار خود ادامه داد، رئال سوسیداد تیم مغلوب این دیدار نیز در همان رتبه 14 خود باقی ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها