jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۷۷۴۲   ۲۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۰

کی روش با رسانه ها مصاحبه نکرد

خوش و بش سرمربی تیم ملی با عادل 2

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) با هیچ یک از رسانه ها و مطبوعات گفت و گو نکرد.

خوش و بش سرمربی تیم ملی با عادل 2

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، کارلوس کی روش امروز -پنج شنبه- پس از ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران افزود: بدون اجازه کتبی رئیس فدراسیون صحبت نمی کنم. اگر شما اجازه کتبی دارید که نوشته شده باشد که من صحبت کنم، این کار را انجام خواهم داد.

وی سپس با پسری که به عادل 2 مشهور است و به همراه مادرش برای دیدن بازیکنان تیم ملی به فروگاه امام (ره) آمده بود خوش و بش کرد و به او گفت: شما بهترین حامی تیم ملی هستید و استحقاق آن را دارید که به مراحل بالاتری بروید. سپس عادل 2 نیز به کی روش گفت: من عاشق تیم ملی هستم و امیدوارم شما را دوباره ببینم.

تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه این هفته با پیروزی 6-0 مقابل گوام در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت های 2019 امارات صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر