jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۵۷۴۷۸   ۲۷ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۴

زانوی وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران امروز چهارشنبه با موفقیت تحت عمل جراحی قرار گرفت.

زانوی بهداد سلیمی با موفقیت جراحی شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از مهر ، زانوی آسیب دیده مرد طلایی المپیک لندن از ساعت ۱۲:۳۰ امروز در بیمارستان کیان از سوی دکتر سهراب کیهانی آغاز شد و پس از یک ساعت با موفقیت به پایان رسید.

دکتر داود باقری، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری، در خصوص عمل پای سلیمی گفت: خوشبختانه عمل بر روی رباط صلیبی قدامی بسیار موفقیت آمیز انجام شد و بهداد در حال حاضر به هوش است.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه این وزنه بردار از چه زمانی می تواند تمرینات خود را آغاز کند، اظهار کرد: بهداد از فردا در تمرینات فیزیوتراپی شرکت می کند و از این پس بر عهده تیم تخصصی است که این وزنه بردار را به المپیک برساند.

باقری ادامه داد: یک رباط با استحکام بالا از بانک رباط به پای بهداد پیوند زده شد و امیدواریم که این وزنه بردار با پشت سر گذاشتن روند بهبودی بتواند خود را به رقابتهای المپیک برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها