jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۵۶۲۵   ۲۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۱

منابع امنیتی عراق از وقوع ۳ انفجار خونین در بغداد خبر دادند که بر اثر آن دستکم ۹۴ نفر کشته و زخمی شدند.

جمعه خونین بغداد با 94 کشته و زخمی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، بغداد امروز شاهد انفجارهای خونینی بود. «سعد معن» سخنگوی فرماندهی عملیات بغداد در این رابطه اظهار داشت: یکی از حسینیه های شهرک صدر در شرق بغداد امروز هدف ۲ انفجار انتحاری قرار گرفت.

این حسینیه «بقیه الله» نام دارد و در منطقه «ام الکبر» در شهرک صدر واقع است. بر اثر این انفجارها ۷ نفر کشته و ۲۸ نفر زخمی شدند.

یک منبع پلیس عراق همچنین اعلام کرد در منطقه «العامل» در جنوب غرب بغداد نیز یک انفجار انتحاری رخ داد که در نتیجه آن دستکم ۱۸ نفر کشته و ۴۱ تن دیگر زخمی شدند.

این منبع که خواست تامش فاش نشود افزود: این انفجار به وسیله یک فرد انتحاری و در یک مجلس ترحیم به وقوع پیوست. پیش بینی می شود تلفات این انفجار افزایش یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر