jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۵۳۵۴   ۲۱ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

د‌ر‌وازه‌بان تیم ‌ملی فوتبال اسپانیا از دست گرن کروس رئیس‌جمهور این کشور در قصر مونکوا نشان افتخار دریافت کرد.

این جایزه به پرافتخارترین ورزشکار کشور اسپانیا داده می‌شود.کاسیاس پس از دریافت این نشان افتخار گفت: از دولت اسپانیا به خاطر اعطای این جایزه تشکر می‌کنم. نمی‌دانم آیا از همه شایسته‌تر بودم یا نه ولی احساس غرور می‌کنم. دوست دارم زمانی که دوران بازیگری‌ام به اتمام رسید، (که هنوز دو سال از آن باقی‌ مانده است)، از من به عنوان انسانی که سعی داشت به جامعه کمک کند، یاد کنند. امیدوارم در این سال بتوانم طرفداران باشگاه و کشورم را خوشحال کنم.

ماریانو راخوی، رئیس‌جمهور اسپانیا نیز درباره کاسیاس گفت: همه می‌دانند کاسیاس چه کسی است و چرا این نشان به او اهدا شده است. او به همراه ر‌ئال‌ ماد‌رید و تیم ‌ملی تمام افتخارات ممکن را کسب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر