jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۵۵۲۲۶   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۸

جام جم ورزشی: در حالی که برخی از رسانه ها خبر از پیشنهاد 650 هزار یورویی باشگاه هاماربی سوئد به مهدی طارمی را منتشر کرده بودند، این خبر از سوی نماینده رسمی این باشگاه تکذیب شد.

بازارگرمی پرسپولیس و مهدی طارمی به جایی نرسید!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مهاجم موفق این فصل پرسپولیس سودای لژیونر شدن در سر دارد و این اتفاق باعث شده تا برخی رسانه ها با انتشار اخباری از مقصد او در اروپا خبر دهند. آخرین خبر حاکی از پیشنهاد جالب توجه باشگاه هاماربی سوئد به این مهاجم جنوبی بود.

البته نماینده رسمی این باشگاه در ایران در گفتگویی هر گونه مذاکره و پیشنهاد برای به خدمت گرفتن این مهاجم را رد کرد:هیچ پیشنهادی به مهدی طارمی نشده و نمی دانم این شایعات از کجا منتشر شده است. هاماربی نه تنها به مهدی طارمی بلکه به هیچ بازیکن دیگری نیز پیشنهادی برای حضور در این تیم نداده است.

اکنون باشگاه پرسپولیس و خود مهدی طارمی باید به این پرسش پاسخ بدهند که طرح چنین مساله ای به چه علت بوده است. هر چند پاسخ دیگری به غیر از بازارگرمی وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها