jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۲۸۰۸ ۱۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۶

شیاطین پایتخت در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده شان با قبول اتهام سرقت، منکر آزار و اذیت هفت زن و دختر جوان شدند.

شیاطین پایتخت، آزار دختران را انکار کردند

به گزارش جام‌ جم آنلاین ، رسیدگی به این پرونده از ششم فروردین و همزمان با شکایت دختر جوانی مبنی بر ربوده شدن و آزار و اذیت توسط دو پسر پراید سوار در دستور کار پلیس قرار گرفت.

دختر جوان در شکایتش گفت: در یک مانتوفروشی در میدان هفت تیر کار می‌کنم. ساعت 22 شب منتظر تاکسی بودم که یک پراید مشکی با دو سرنشین مقابلم توقف کرد. آنها دقایقی بعد از سوار شدن من، با تغییر مسیر مرا به بیابان‌های شرق تهران برده و پس از سرقت اموالم مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از این شکایت، چند شکایت دیگر نیز از شیاطین پراید سوار در پلیس آگاهی ثبت شد تا این‌که هشتم تیر امسال دو پسر جوان شناسایی و دستگیر شدند.

دو متهم 23 و 21 ساله که اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داشتند، در بازجویی به 15 مورد آدم‌ربایی و سرقت اعتراف و ادعا کردند، هفت نفر از قربانیان را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. با تکمیل تحقیقات، پرونده در ادامه در اختیار قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. صبح دیروز جلسه تحقیق از فرهاد و سعید به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد. دو متهم با قبول اتهام سرقت، منکر آزار و اذیت طعمه‌های خود شدند.

سعید در دفاع از خود گفت: من راننده بودم و همراه فرهاد در خیابان پرسه زده و زنان و دخترانی را که طلا همراه داشتند، به عنوان مسافر سوار خودرو می‌کردیم. پس از طی مسافتی، فرهاد با تهدید چاقو سر طعمه را به زیر صندلی می‌برد و پس از انتقال زنان و دختران به حاشیه بزرگراه‌ها و جاده‌های خارج شهر، با تهدید چاقو و فندک طلاها و پول آنها را سرقت می‌کردیم.

وی درباره اتهام آزار و اذیت دختران گفت: ما 15 زن و دختر را دزدیدیم و از آنها سرقت کردیم، اما من هیچ‌کدام از آنها را مورد آزار و اذیت قرار ندادم.

متوجه آزار آنها توسط فرهاد هم نشدم. در ادامه فرهاد هم با انکار آزار و اذیت دختران گفت: من و سعید به شیشه اعتیاد داشتیم و انگیزه‌مان از ربودن زنان، سرقت طلاهایشان بود. ادعای شاکیان را هم قبول ندارم.

متهمان در حالی منکر اتهام خود می‌شوند که هفت نفر از شاکیان، آنها را شناسایی و به اتهام تجاوز به عنف از دو متهم شکایت کرده‌اند. پزشکی قانونی نیز با آزمایش‌های تخصصی، آزار واذیت دو نفر از شاکیان توسط فرهاد را تائید کرده است.

روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر