jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۰۵۲۰   ۰۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۵

جام جم ورزشی: هشتاد و یکمین دربی پایتخت در حالی برگزار می شود که برخی بازیکنان دو تیم برای نخستین بار در این مسابقه مهم و حساس به میدان می روند.

دربی اولی ها!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، استقلال و پرسپولیس روز جمعه در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند.

هر دو تیم استقلال و پرسپولیس نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشته‌اند و بازیکنان جدیدی را در ۱۰ هفته گذشته در ترکیب خود تست کرده‌اند؛ بازیکنانی که دیدار روز جمعه اولین تجربه حضورشان در مقابل رقیب سنتی چه به عنوان بازیکن اصلی و چه به عنوان بازیکن نیمکت نشین است و برای شروع این بازی هیجان انگیز لحظه شماری می‌کنند.

در تیم استقلال بازیکنانی مثل روزبه چشمی، پروپئیچ، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی، امین حاج محمدی و میثم مجیدی حضور دارند و بازی با پرسپولیس با لباس تیم استقلال اولین تجربه زندگی‌شان خواهد بود.

در تیم پرسپولیس هم بازیکنانی مثل محمد انصاری، جری بنگستون، رامین رضائیان، فرشاد احمدزاده، لوکا ماریچ، ایمان صادقی و کمال کامیابی نیا هستند که با این تیم این بازی هیجان انگیز را تجربه خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر