jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۰۱۳۹   ۰۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۷

جام جم ورزشی: چلسی و خوزه مورینیو بار دیگر جریمه شدند.

جریمه دوباره برای چلسی و مورینیو

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، بدرفتاری های ادامه دار خوزه مورینیو باز هم دردسر ساز شد. سرمربی چلسی بحران زده به دلیل بدرفتاری در هنگام برگزاری دیدار تیمش با وستهام از سوی اتحادیه فوتبال این کشور با جریمه روبرو شد.

سیلیوینو لورو مربی این تیم هم به همین دلیل متهم شناخته شد و در عین حال هر دو باشگاه چلسی و وستهام به دلیل ناتوانی در کنترل بازیکنان‌شان محکوم شدند.

در اعلامیه اتحادیه فوتبال انگلستان آمده است: مورینیو برای سوءرفتار در حرف زدن با داوران بین دو نیمه در رختکن، متهم است. سیلوینو لورو مربی نیز پس از اخراجش از زمین برای رفتار نامناسب با داوران متهم شده و باشگاه وستهام یونایتد به دلیل عدم توانایی در کنترل بازیکنان در دقیقه ۴۴ و باشگاه چلسی به همین دلیل در دقیقه ۴۵ متهم شناخته می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر