jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۹۴۱۴   ۰۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۰

حمید عسکری خواننده پاپ از عوامل سازنده فیلم «دو دوست» گلایه کرد.

حمید عسکری: به زودی کار روی آلبوم جدیدم را شروع می‌کنم

به گزارش جام جم نوا ، حمید عسکری درباره برنامه‌های خود به هنرآنلاین گفت: آخرین اجرای ما روزهای 17 و 18 مهرماه در اراک برگزار شد و بعد از آن بلافاصله به تهران بازگشتیم. فعلاً ترجیح می‌دهم تا فرصت هست استراحت کنم چون واقعاً در این مدت به شدت درگیر تور برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان‌ها بودیم.

وی ادامه داد: بعد از طی کردن دوره استراحت روی آلبوم تازه‌ام کار را شروع خواهم کرد و مشغول بررسی برای اجرای کنسرت در تهران و شهرهای دیگر خواهیم بود.

او همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به فیلم «دو دوست» تازه‌ترین فیلم برادران بانکی با بازی خودش و الهام حمیدی، سحر قریشی و پوراندخت مهیمن اشاره کرد و گفت: قبلاً به رسانه‌های دیگر گفتم و نیازی به تکرار نیست، اما واقعاً از برادران بانکی گله‌مند هستم. باید بگویم من از فیلم به هیچ عنوان راضی نیستم، چون زیاده‌روی کارگردان و تهیه‌کننده کار در استفاده کردن از انواع و اقسام بانکی‌ها به فیلم صدمه زد. آن‌ها می‌توانستند به جای استفاده از اعضای خانواده‌شان از بازیگران حرفه‌ای و خوب سینما استفاده کنند. در واقع الهام حمیدی و سحر قریشی تنها بازیگران این فیلم بودند. واقعاً زمانی که سر فیلمبرداری رفتم از این هجوم خانوادگی خنده‌ام گرفته بود. البته این تمام ماجرا نیست و رفتار این عوامل با بازیگران اصلاً محترم نبوده و تا مرز توهین هم پیش می‌رفت.

وی افزود: سوژه اصلی فیلم خیلی خوب بود، جای کار داشت و می‌توانست به فیلم بهتری تبدیل شود. تا امروز اگر پیشنهاد بازی در دو فیلم را پذیرفتم، فقط و فقط به خاطر حس کنجکاوی‌ام بود، اما از حالا به بعد اگر قرار باشد در فیلمی بازی کنم سخت‌گیری خواهم کرد. دیگر تنها به خاطر تست یک فضای متفاوت بازی در هیچ فیلمی را قبول نمی‌کنم. البته من برای موسیقی‌هایی که در این فیلم ساختم زحمات زیادی کشیدم و واقعاً توقع این برخوردها را نداشتم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
لزوم حمایت از صدای فطرت

لزوم حمایت از صدای فطرت

در بهمن 1377، درسالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه معصومه (سلام ا... علیها) و در جوار حوزه علمیه پرافتخار شهر مقدس قم، شبکه رادیویی معارف با مأموریت ترویج و تبلیغ رسانه‌ای نظام جامع علمی و عملی اسلام در تمام عرصه‌ های زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی پا به عرصه دنیای رسانه گذاشت تا با توکل به خدای متعال و توسل به ارواح پاک پیشوایان معصوم (علیهم‌السلام) و تکیه بر پشتیبانی علمی حوزه‌های علمیه و قدرت مدیریتی، هنری و تجهیزاتی سازمان صداوسیما به عنوان طلایه‌دار رسانه انقلابی، مصداق آشکار فرمایش حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) باشد که فرمودند: «فیفیض العلم منه الی سایر البلاد» و اکنون در سالروز تاسیس شبکه رادیویی معارف هستیم که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانستند.

حضور نامزدها در شبکه‌ های استانی

حضور نامزدها در شبکه‌ های استانی

انتخابات 1400 به لحاظ شرایط برگزاری متفاوت‌ترین انتخابات در 41 سال پس از انقلاب است و رسانه ملی بیش از هر زمان دیگری برای کمک به مردم در تعیین سرنوشت کشور احساس مسؤولیت می‌کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر