jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۸۱۳۵   ۲۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۱

جام جم ورزشی: رئال مادرید احتمالا مقصد بعدی برترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در فصل گذشته است.

ستاره مغضوب مورینیو به رئال مادرید می رود

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مورینیو انگار در این فصل نظر مساعدی درباره ستاره برتر تیم خود در فصل گذشته ندارد. ادن هازارد بلژیکی فصل گذشته در پایان فصل موفق شد عنوان برترین بازیکن فصل را به دست بیاورد اما در این فصل نه تنها آماده نیست بلکه از سوی مورینیو نیمکت نشین هم می شود.

حالا خبر می رسد احتمال بسیار زیاد این بازیکن در پایان فصل چلسی را ترک می کند و به رئال مادرید می رود.هیچ بعید نیست این اتفاق بیفتد. مادریدی ها فصل گذشته هم مشتری این بازیکن بلژیکی بودند. هازارد مورد توجه پاری سن ژرمن هم پیش از این قرار داشت.

آخرین اخبار حاکی از آن است که مورینیو این بازیکن را در نیم فصل در فهرست فروش قرار می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر