jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۴۶۵۹۰   ۲۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۷

زن و مردی جوان که به خاطر جای پارک با هم درگیر شده بودند پس از کشمکش‌های طولانی با سماجت‌های بچه‌گانه حاضر به گذشت نیستند.

7 ماه دعوای زن و مرد بر سر جای پارک!

به گزارش ایسنا به نقل از «ایران»، ساعت 12:30 ظهر یکشنبه 24 اسفندماه سال گذشته مأموران کلانتری 134 شهرک قدس با یک درگیری در خیابان ایران‌زمین، روبه‌روی مرکز خرید گلستان مواجه شدند.

مأموران با رسیدن به محل حادثه متوجه درگیری بین رانندگان دو خودرو شدند که زن و مردی جوان بودند و پس از بررسی‌های میدانی پی بردند درگیری بر سر جای پارک بوده است. مرد جوان که راننده خودروی شاسی‌بلند بود جای پارک زن جوان را مسدود کرده و با اعتراض این زن روبه‌رو شده بود.

مأموران پی بردند مرد جوان در این صحنه با ناسزاگویی و حمله به خودروی زن با ضربات لگد به گلگیر عقب سمت راست و قسمت‌های شیشه و در خودرو به آن خسارت زده و بلافاصله از محل متواری شده است. با ردیابی پلاک خودروی شاسی‌بلند، صاحب آن که مرد 35 ساله‌ای به نام فرید است، شناسایی شد. زن 39 ساله به نام محدثه نیز خواستار مجازات وی شد.

این در حالی بود که راننده پرادو در کلانتری همه ادعاهای محدثه را دروغ خواند و از وی به خاطر تخریب خودرویش شکایت کرد. ماجرای درگیری این دو نفر به دادسرای ناحیه 2 تهران و پیش روی دادیار مهدی صفریان قرار گرفت و عجیب اینکه هر کدام با آوردن شاهدانی خود را تبرئه کردند.

محدثه گفت: با خواهرم برای خرید به مرکز خرید گلستان رفتیم. وقتی خواستم خودرویم را پارک کنم ناگهان پرادو جلوی راهم را مسدود کرد. وقتی اعتراض کردم شروع به ناسزاگویی کرد و به خودرویم خسارت زد و بعد متواری شد. حتی در این مدت که شکایت کردیم این مرد به من پیامک داده که از شکایت خودم صرف‌نظر کنم در صورتی که در اینجا همه چیز را انکار می‌کند و من پیامک‌های ایشان را در گوشی خودم نگه داشته‌ام.

در ادامه فرید گفت: من هیچ توهینی به این زن نکرده‌ام و ایشان در حضور شاهد من که خواهرم بوده شروع به ناسزاگویی به من کردند و به خودرویم آسیب زدند. من حاضرم که اگر این زن شکایت خود را پس بگیرد، من نیز از شکایتم چشم‌پوشی کنم.

بر اساس این گزارش، در این پرونده فرید و محدثه حاضر به کوتاه آمدن نیستند و در یک کشمکش بچه‌گانه با گذشت نزدیک به هفت ماه پرونده همچنان باز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان
United States
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر