jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۷۷۸   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۷

جام جم ورزشی: آقای خاص دنیای فوتبال فاصله ای با اخراج از چلسی ندارد.

کابوس اخراج برای آقای خاص ؛ دیه گو از مادرید می آید

به گزارش گروه ورزش جام جم آنلاین ، نتایج چلسی در هفته های ابتدایی لیگ برتر انگلیس ضعیف تر از آن چیزی بود که تصور می شد. چلسی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در رده شانزدهم جدول رده بندی به سر می برد و به سرعت رویاهای قهرمانی این تیم برای فصل جدید نقش بر آب شد.

ابتدا زمزمه های اخراج مورینیو چندان جدی گرفته نمی شود اما سرمربی پرتغالی کم کم درهای باشگاهی که در آن بخشی از شناسنامه اش به شمار می رود را به روی خود باز شده دید. مورینیو اکنون در آستانه اخراج قرار دارد. در حالی که همچنان همه از شایعه اخراج این مربی صحبت می کنند گفته می شود دیه گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی آتلتیکومادرید سرمربی بعدی چلسی خواهد بود. البته یک مشکل بزرگ برای سران چلسی جهت به خدمت گرفتن سیمئونه وجود دارد. او 15 میلیون پوند هزینه دربرخواهد داشت که رقم زیادی برای یک مربی محسوب می شود.

با این حال سیمئونه هنوز به این ماجرا واکنشی نشان نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر