jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۷۷۸   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۷

جام جم ورزشی: آقای خاص دنیای فوتبال فاصله ای با اخراج از چلسی ندارد.

کابوس اخراج برای آقای خاص ؛ دیه گو از مادرید می آید

به گزارش گروه ورزش جام جم آنلاین ، نتایج چلسی در هفته های ابتدایی لیگ برتر انگلیس ضعیف تر از آن چیزی بود که تصور می شد. چلسی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر در رده شانزدهم جدول رده بندی به سر می برد و به سرعت رویاهای قهرمانی این تیم برای فصل جدید نقش بر آب شد.

ابتدا زمزمه های اخراج مورینیو چندان جدی گرفته نمی شود اما سرمربی پرتغالی کم کم درهای باشگاهی که در آن بخشی از شناسنامه اش به شمار می رود را به روی خود باز شده دید. مورینیو اکنون در آستانه اخراج قرار دارد. در حالی که همچنان همه از شایعه اخراج این مربی صحبت می کنند گفته می شود دیه گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی آتلتیکومادرید سرمربی بعدی چلسی خواهد بود. البته یک مشکل بزرگ برای سران چلسی جهت به خدمت گرفتن سیمئونه وجود دارد. او 15 میلیون پوند هزینه دربرخواهد داشت که رقم زیادی برای یک مربی محسوب می شود.

با این حال سیمئونه هنوز به این ماجرا واکنشی نشان نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها