رقابت های گرندپریکس فوتسال قرعه کشی شد

خیال راحت ایران در برزیل

تیم ملی فوتسال ایران در دیداری تدارکاتی برابر تیم ملی فوتسال روسیه به پیروزی رسید.
کد خبر: ۸۴۴۴۲۷
تیم ملی فوتسال ایران برابر روسیه پیروز شد

به گزارش مهر، تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه عصر امروز شنبه در دیداری تدارکاتی که در سالن غدیر ارومیه برگزار شد به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم کشورمان حریف خود را با حساب ۳ بر یک شکست داد.

تیم ایران شروعی خوب در این بازی داشت و خیلی زود توانست دو بار توسط حسین طیبی (۲) و حمید احمدی (۵) دروازه حریف را باز کند.

روس‌ها در واکنش به این دو گل یک بار توانستند در دقیقه ۸ روی ضربه الکساندر پوکین به گل برسند.

در ادامه این نیمه تلاش دو تیم ثمری نداشت و ایران که دو بار تیر دروازه روسیه را نیز هدف قرار داده بود وقت اول را برنده شد.

در نیمه دوم روسیه، پرس در تمام نقاط زمین را در دستور کار قرار داد ولی این تیم ایران بود که روی ضربات مهدی جاوید دو بار دروازه حریف را تهدید کرد. در اواسط این نیمه بازیکن روسیه در حرکتی غیر ورزشی با لگد به پای بازیکن کشورمان کوبید و در حالی که همگان منتظر کارت قرمز داور بودند این بازیکن تنها تذکر داور را مقابل خود دید!

تیم روسیه در دقایق پایانی بازی دروازه‌بان خود را بیرون کشید تا با ۵ بازیکن به سمت دروازه ایران حمله ور شود اما دفاع خوب شاگردان ناظم‌الشریعه اجازه گلزنی را به آنها نداد و در یک صحنه حسن‌زاده از راه دور دروازه حریف را در آخرین دقیقه بازی گشود تا در نهایت ایران این دیدار را ۳ بر یک برنده شود.

این دو تیم فردا یکشنبه نیز دومین بازی خود را در ارومیه برگزار خواهند کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها