jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۳۱۶   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۷

جام جم ورزشی: سقوط وحشتناکی برای فیفا بود. چونگ مونگ جون نایب رییس سابق این نهاد می گوید فیفا همانند کشتی تایتانیک در حال غرق شدن است.

کشتی تایتانیکی که با پیرمرد سوئیسی غرق شد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین، کشتی تایتانیک با پیرمرد سوئیسی در حال غرق شدن است. سپ بلاتر سوئیسی بالاخره به بن بست رسید و دیگر راه فراری ندارد. تعلیق او از فیفا 90 روزه است هر چند بسیاری می گویند او به مدت 45 روز دیگر نیز تعلیق خواهد شد. با این حال آخرین اخبار حاکی از آن است که وی با وجود این تعلیق دوباره به مسند ریاست برمی گردد.

بلاتر در حاضر متهم است دو میلیون فرانک به صورت غیر قانونی به پلاتینی، رییس یوفا پرداخت کرده است. او همچنین متهم است با انجمن فو‌تبا‌ل کارائیب قراردادی بسته که به نفع فیفا نبوده است.

پلاتینی نیز با بلاتر در حال غرق شدن است. او که برای ریاست فیفا برنامه های زیادی داشت حالا وجهه خود در اروپا را هم از دست داده است.

عیسی‌ حیاتو که به صورت موقت جانشین سپ بلاتر شده، قرار است هفته‌ آینده در جلسه‌ای در سوئیس شرکت کند. کمیته‌ اجرایی یوفا قرار است جلسه اضطراری در روز 15 اکتبر برگزار کند و قرار است که در این جلسه 54 عضو انجمن فیفا شرکت کنند. این جلسه در حالی برگزار می‌شود که کمیته‌ اجرایی یوفا تصمیم گرفته است تعلیق پلاتینی را نپذیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر