jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۳۸۸۹۰   ۰۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۴

مسئول اطلاع رسانی حزب دموکرات کردستان عراق در شهر موصل از جلوگیری گروه تروریستی داعش در برگزاری نماز عید قربان در مساجد این شهر و زیارت اهل قبور در این روز خبر داد.

داعش از برگزاری نماز عید قربان در موصل جلوگیری کرد

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، سعید مموزینی مسئول اطلاع رسانی حزب دموکرات کردستان عراق در شهر موصل امروز جمعه گفت که گروه تروریستی داعش جلوی برگزاری نماز عید در مساجد موصل و زیارت اهل قبوردر این روز را گرفت.

سایت السومریه نیوز به نقل از مموزینی نوشت: گروه داعش در شهر موصل دستوراتی درخصوص مراسم عید برای اهالی صادر و تاکید کرد که قانون شکنان با مجازاتهای سنگینی روبرو خواهند شد.

وی افزود: جلوگیری از نماز عید در مساجد موصل و عدم زیارت قبور از جمله این دستورات بود.

وی افزود: جلوگیری از پوشیدن لباسهای غربی و ممنوعیت خروج زنان ازمنازلشان بدون یکی از محارم در روز عید از دیگر قوانین داعش برای روز عید بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر