jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۵۸۳۷   ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۱

جام جم ورزشی: رئال مادرید در آغاز به کار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو به مصاف شاختار اوکراین می ورد.

در انتظار 5 گل دیگر از کریستیانو رونالدو

به گزارش جام جم ورزشی ، رئالی ها در حالی در خانه خود مقابل نماینده اوکراین قرار می گیرند که کریستیانو رونالدو در بهترین حالت قرار دارد. او هم آماده است و هم روحیه بسیار بالایی دارد. رونالدو در بازی اخیر تیمش در لالیگا مقابل اسپانیول به تنهایی پنج گل از شش گل تیمش را به ثمر رساند. او با این پنج گل با سبقت از رائول گونزالس افسانه ای تبدیل به برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید در لالیگا شد.

البته رونالدو پنج گل دیگر باید بزند تا با سبقت از رائول تبدیل به برترین گلزن تاریخ باشگاه شود. او اکنون فقط برترین گلزن تاریخ رئال مادرید در لالیگا است.

زدن پنج گل برای کریس رونالدو کاری ندارد. او می تواند در دیدارهای آینده به این هدف مهم نائل آید البته هواداران این بازیکن اعتقاد دارند که این ستاره پرتغالی همین امشب رکورد می زند.

رونالدو می تواند شاختار را قربانی هدف خود کند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها