jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۳۲۵۹ ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۶

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال ایسلند اتفاق جدید مرحله نهایی رقابت های یورو 2016 خواهد بود.

تاریخ سازی یک کشور کوچک در فوتبال اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم فوتبال ایسلند با تساوی مقابل قزاقستان در ریکیاویک، به همراه جمهوری چک به مرحله پایانی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ صعود کرد. این اتفاق در حالی افتاد که ایسلندی ها هرگز حضور در تورنمنت معتبری را پیش از این تجربه نکرده بودند و حالا باید تیم ملی این کشور را در رقابت های یورو 2016 فرانسه ببینیم.

لارس لاگربک، سرمربی سوئدی تیم فوتبال ایسلند، در خصوص این صعود تاریخی گفت: احساس ویژه‌ای است. شما می‌توانید احساس کنید چقدر ایسلندی‎ها از این بابت به خود می‎بالند. این حس ویژه‌ای است.

گفتنی است، ایسلند با جمعیتی ۳۳۰ هزار نفری، به جمهوری چک و انگلستان پیوست تا سومین تیم صعودکننده به این رقابتها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر