jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۹۱۷   ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۴

جام جم ورزشی: در شبی که اسپانیا دو بر صفر اسلواکی را شکست داد جرارد پیکه متوجه شد چقدر در میان تماشاگران منفور شده است.

جرارد پیکه، منفورترین فوتبالیست اسپانیایی

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد پیکه در ماه های اخیر جملات جنجالی زیادی به زبان آورده است. او که گرایش های سیاسی پررنگی دارد به وضوح از جدایی ایالت کاتالونیا از خاک اسپانیا حمایت می کند و علاوه بر آن سخنان توهین آمیزی علیه اسپانیا و البته باشگاه رئال مادرید به زبان می آورد. مجموعه این اتفاقات باعث شده است تا این بازیکن وجهه خود را نزد هواداران فوتبال اسپانیا خراب کند و این موضوع به خوبی در بازی شب گذشته اسپانیا مقابل اسلواکی دیده شد.

در طول بازی اسپانیا و اسلواکی، پیکه بارها توسط هواداران اسپانیایی مورد اهانت قرار گرفت و بدترین القاب را از سوی آنها شنید.

بازیکنانی نظیر کاسیاس و اینیستا بارها از هواداران اسپانیایی خواستند تا به این کارشان پایان دهند اما هر بار وضعیت بدتر می‌شد و شعارهای تندتری خطاب به پیکه در استادیوم به گوش می‌رسید.

نتیجه یک نظرسنجی در فوتبال اسپانیا چندی پیش نشان داد پیکه منفورترین بازیکن نزد اسپانیایی هاست هر چند نزد هواداران بارسلونا محبوبیت بسیار بالایی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها