Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۹۱۷ ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۴

جام جم ورزشی: در شبی که اسپانیا دو بر صفر اسلواکی را شکست داد جرارد پیکه متوجه شد چقدر در میان تماشاگران منفور شده است.

جرارد پیکه، منفورترین فوتبالیست اسپانیایی

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد پیکه در ماه های اخیر جملات جنجالی زیادی به زبان آورده است. او که گرایش های سیاسی پررنگی دارد به وضوح از جدایی ایالت کاتالونیا از خاک اسپانیا حمایت می کند و علاوه بر آن سخنان توهین آمیزی علیه اسپانیا و البته باشگاه رئال مادرید به زبان می آورد. مجموعه این اتفاقات باعث شده است تا این بازیکن وجهه خود را نزد هواداران فوتبال اسپانیا خراب کند و این موضوع به خوبی در بازی شب گذشته اسپانیا مقابل اسلواکی دیده شد.

در طول بازی اسپانیا و اسلواکی، پیکه بارها توسط هواداران اسپانیایی مورد اهانت قرار گرفت و بدترین القاب را از سوی آنها شنید.

بازیکنانی نظیر کاسیاس و اینیستا بارها از هواداران اسپانیایی خواستند تا به این کارشان پایان دهند اما هر بار وضعیت بدتر می‌شد و شعارهای تندتری خطاب به پیکه در استادیوم به گوش می‌رسید.

نتیجه یک نظرسنجی در فوتبال اسپانیا چندی پیش نشان داد پیکه منفورترین بازیکن نزد اسپانیایی هاست هر چند نزد هواداران بارسلونا محبوبیت بسیار بالایی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر