jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۱۳۵۵   ۱۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دکتر سرافراز در عیادت از خبرنگار مجروح صدا و سیما عنوان کرد:

خبرنگاران، رزمندگان جنگ نرم در جبهه سخت

دیروز رئیس رسانه ملی با حضور در بیمارستان فارابی تهران از خبرنگار مجروح خبرگزاری صدا و سیما عیادت کرد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پس از انتقال سیدمحمدحسن حسینی، خبرنگار صدا و سیما به کشور برای ادامه درمان، صبح دیروز دکتر سرافراز رئیس رسانه ملی با حضور در بیمارستان فارابی از وی عیادت و از نزدیک روند درمان وی را پیگیری کرد.

دکتر سرافراز در این ملاقات گفت: خبرنگاران اعزامی به مناطق جنگی، رزمندگان نبرد نرم هستند که در جبهه سخت هم مجروح می‌شوند و هر دو ویژگی را دارند.

وی افرود : رسانه ملی در جنگ‌های کشورهای دیگر، شهدایی را تقدیم کرده است و ‌آنها به وظیفه بزرگ رسانه‌ای خود عمل کرده‌اند .

سرافراز تاکید کرد: گروه‌های تروریستی امثال داعش که وابستگی آنها به برخی قدرت‌ها و صهیونیست‌ها مشخص شده است، یکی از اهدافشان ایجاد جنگ‌های داخلی و منطقه‌ای است که امیدواریم بزودی نابود شوند .

رئیس رسانه ملی در این دیدار با بیان خاطره‌ای از مجروحیت خود در دوران دفاع مقدس، اظهار امیدواری کرد هرچه سریع‌تر شاهد بهبود و بازگشت وی به جمع خبرنگاران صدا و سیما باشد.

در این ملاقات حسینی، ضمن تشکر از حضور دکتر سرافراز،خود را سرباز کوچک رسانه ملی در جنگ حق علیه باطل و استکبار جهانی دانست و از این‌که توفیق جانبازی در این راه نصیب وی شده است، خدا را شکر کرد .

حسینی با توصیه به پیروی از اوامر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: رهبری نظام نماد وحدت ملت ماست و تا زمانی که مردم با رهبری باشند هیچ آسیبی به نظام نخواهد رسید . وی با آرزوی سلامت برای رهبری نظام افزود: برای همه محبت‌هایی که در این چند روز از طرف همکاران و مردم عزیز به من شده است تشکر می‌کنم و برای شما که از خدمتگزاران نظام هستید آرزوی سلامت و توفیق دارم.

رئیس بیمارستان فارابی نیز در این ملاقات توضیحاتی در خصوص روند معالجه سیدمحمدحسن حسینی ارائه کرد و گفت: مقرر شده است زیر نظر تیم مجرب و متخصصان جراحی چشم، مغز و اعصاب، روند درمان ایشان ادامه پیدا کند .

همچنین یکشنبه شب وزیر بهداشت به عیادت سیدمحمدحسن حسینی رفت و چشم او را معاینه کرد.

سفیر سوریه هم دیروز از خبرنگار صدا و سیما عیادت کرد. وی به خبرگزاری صدا و سیما گفت: آنچه آقای حسینی در برابر جنگ ضد بشری، اخلاقی، فکری و انسانی تروریست‌ها علیه مردم سوریه انجام داده خیلی موثر بوده و باعث تقویت محور مقاومت در سوریه، عراق، لبنان و منطقه خواهد شد.

سیدمحمدحسن حسینی خبرنگار صدا و سیما در دمشق که برای پوشش خبری عملیات ارتش سوریه به ارتفاعات لاذقیه رفته بود بر اثر اصابت ترکش خمپاره مجروح شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر