jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۱۰۰۲   ۰۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۹

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا در نخستین بازی خود برای پاری سن ژرمن خوش درخشید.

دی ماریا ستاره درخشان پاریسی ها +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، در مهم‌ترین بازی هفته چهارم لیگ فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن، قهرمان 3 فصل اخیر لوشامپیونه با 3 گل در خانه موناکو، دیگر تیم ثروتمند فوتبال سرزمین گل به برتری دست یافت.

گل‌های کاوانی در دقایق 57 و 73 و لاوتزی دقیقه 83، پاریسی‌ها را صاحب چهارمین برد کرد و باعث شد آن‌ها با 12 امتیاز، مقتدرانه در صدر باقی بمانند.

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانیتنی پی اس جی،در اولین بازی اش برای این تیم، پاس گل داد. او که در نیمه دوم به جای لوکاس مورا به میدان رفت، در دقیقه 83، با یک پاس تماشایی، اسکیل لاوتزی را پشت مدافعان حریف صاحب توپ کرد و این مهاجم آرژانتینی هم گل سوم پاریسی ها را به ثمر رساند.

در دیگر بازی‌ها، سنت‌اتی‌ین، پرافتخارترین تیم فرانسه 2 بریک باستیا را شکست داد و بوردو 2 بر صفر از سد نانت گذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر