jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۲۸۸۹۴ ۰۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۹

سه پروژه اپراتور دوم ارتباطی امروز با حضور وزیر ارتباطات در این شرکت برای نخستین‌بار به بهره‌برداری رسید.

وای فای عمومی رایگان در توچال راه افتاد

محمود واعظی وزیر ارتباطاعات و فناوری اطلاعات برای نخستین‌بار از تاریخ تاسیس ایرانسل و در راستای افتتاح سه پروژه‌ ارتباطی اپراتور دوم صبح امروز از این مجموعه دیدار کرد.

علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل گفت: از امروز فاز آزمایشی خدمات TD-LTE اجرایی می‌شود، دیروز لایسنس ارائه این خدمات توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ما داده شد.

وی با بیان این‌که پروژه دیگر ما افتتاح پلتفرم ماشین به ماشین (M2M) است، تصریح کرد: در نهایت وای فای عمومی ایرانسل در قله توچال از امروز به‌صورت رایگان راه‌اندازی می‌شود و همه مشترکان این اپراتور می‌توانند در این نقطه به‌صورت رایگان از شبکه اینترنت استفاده کنند.

به گزارش تسنیم، وای عمومی یکی از موضوعات مد نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای ارائه خدمات مطلوب به مشترکان اینترنت کشور بود که به دلیل دغدغه احراز هویت مشترکان با تاخیر در راه‌اندازی مواجه شده بود.

اما امروز ایرانسل را با دریافت کد ملی و احراز هویت مشترکان در توچال ارائه می‌دهد. به گفته یکی از مالکان ایرانسل قرار است به‌زودی در پارک ارم و نمک‌آبرود نیز این خدمت رایگان ارائه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر