jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۸۴۱۱   ۰۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۸

جام جم ورزشی: علی کریمی و عادل فردوسی پور دو بازیکن مورد توجه تیم ستارگان ایران هستند. البته حضور علی دایی هم می توانست این جذابیت را بیشتر کند.

عکسی از علی کریمی و عادل فردوسی پور در کنار هم

به گزارش جام جم ورزشی ، علی کریمی و عادل فردوسی پور روز گذشته در تمرینات تیم ستاره ها شرکت کردند تا نگاه های زیادی به سمت این دو جلب شود. آنها قرار است در مقابل تیم ستارگان جهان با یکدیگر هم تیمی باشند. خیلی از هوادارانی که به ورزشگاه رفته بودند، تقاضای امضا و عکس یادگاری با این دو نفر داشتند. در این عکس، کریمی و فردوسی پور را در کنار هم می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر