jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۲۸۱۷۶   ۳۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۸

راز ورود ممنوع خبرنگاران فاش شد؛

حضور مربی مرد در تیم ملی فوتسال بانوان!

از آنجایی که فروزان سلیمانی، سرمربی جدید تیم ملی فوتسال نمی توانست خواسته های تیم ملی و مسئولان را برآورده کرده و به اصطلاح تیم را به درستی هدایت کند، مسئول کمیته بانوان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت از یکی از مربیان مطرح مرد فوتسال برای هدایت این تیم کمک بگیرد.

حضور مربی مرد در تیم ملی فوتسال بانوان!

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی فوتسال بانوان ایران سومین بازی تدارکاتی خود را نیز با ازبکستان انجام داد تا با برتری 4 بر یک آماده رقابت های جام ملتهای آسیا شود.

این تیم که در ماه های اخیر شاهد تحولات و حواشی زیادی بوده است، این بار نیز به حاشیه رفت. با این تفاوت که این بار از ورود خبرنگاران به کمپ تیم های ملی جلوگیری شد تا هیچ کس متوجه اتفاقاتی که در سالن برگزاری مسابقات می افتد نشود.

ماجرا به حدود اوایل سال 94 برمی گردد که اردوهای تیم ملی فوتسال برای حضور موفق در نخستین دوره جام ملت های آسیا در حال برگزاری بود که مسئولان تصمیم گرفتند مربی بدنساز تیم را تغییر داده و همسر دکتر خواجوئی را جایگزین کنند که خوشایند شهناز یاری، سرمربی تیم ملی نبود و به دلیل ورود این مربی بدنساز و مشکلاتی که با فروزان سلیمانی داشت برکنار شد و سلیمانی هدایت تیم ملی را در دست گرفت.

اما این پایان این حواشی نبود، چون درحالیکه تیم ملی در سکوت تمرینات خود را انجام می داد، اتفاقات دیگری روی داد که سرانجام آن بی خبر گذاشتن خبرنگاران و جلوگیری از ورودشان به سالن برگزاری بازی تدارکاتی با ازبکستان بود.

یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود پرده از این اتفاقات برداشت و به سایت ورزش بانوان گفت: از آنجایی که فروزان سلیمانی، سرمربی جدید تیم ملی فوتسال نمی توانست خواسته های تیم ملی و مسئولان را برآورده کرده و به اصطلاح تیم را به درستی هدایت کند، مسئول کمیته بانوان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت از یکی از مربیان مطرح مرد فوتسال برای هدایت این تیم کمک بگیرد. این مربی که اتفاقا نقش بسزایی در پیشرفت تیم ملی فوتسال دارد از زمان ورودش در کادر فنی اجازه فعالیت به سلیمانی را نمی دهد.

وی ادامه داد: سلیمانی در یک بازی تعویض هایی را انجام داد که اشتباه بود و باعث برافروخته شدن این مربی نام آشنا شد وی نیز تمرینانت و هدایت تیم را به صورت کامل در دست گرفت. در بازی با تیم ملی ازبکستان نیز هدایت و مربیگری وی سبب شد تیم ملی فوتسال بانوان با نتایج خیلی خوب ازبکستان را گلباران کند. دلیل جلوگیری از ورود خبرنگاران نیز همین امر بود تا هیچ کس متوجه حضور وی نشود.

گفتنی است؛ یکی از تغییرات دیگری که در تیم ملی فوتسال روی داد، حضور نیلوفر اردلان است که مدت طولانی به دلیل مسائل شخصی در تیم ملی حضور نداشت و گویا در زمان یاری برای بازی در تیم ملی معرفی شده بود اما با مقاومت مربی مواجه شد و حال با رفتن این مربی درب تیم ملی به روی وی گشوده شده است. حضور وی در تیم ملی باعث شد چند موقعیت گل به دست آورد و با دوست هم تیمی اش ترکیب خوبی را تشکیل دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر