چهار قاچاقچی موادمخدر که به‌دلیل اختلاف حساب مالی، دختر هشت ساله‌ای را ربوده و شکنجه کرده بودند در دام ماموران گرفتار شدند.
کد خبر: ۸۲۶۱۸۲
شکنجه دختر 8 ساله در مخفیگاه گروگانگیران + عکس

به گزارش جام‌جم، پانزدهم مرداد امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی استان کرمان از ربوده شدن دختر هشت‌ساله‌اش خبرداد و گفت: امروز صبح دخترم برای بازی با دختران همسایه از خانه خارج و بعد از آن به طرز مرموزی ناپدید شد. در جستجوی او بودیم که مردی با ما تماس گرفت و برای آزادی دخترم درخواست یکصد میلیون تومان کرد. او صدای ناله و کمک‌خواهی دخترم را برایم پخش و تهدید کرد اگر این پول را تهیه نکنم دخترم را به قتل می‌رساند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، کارآگاهان پلیس آگاهی، تحقیقات برای دستگیری مرد آدم‌ربا و همدستان احتمالی او و نجات گروگان خردسال را آغاز کردند. در این مرحله ماموران با آموزش لازم به خانواده شاکی، از آنها خواستند در صورت تماس ربایندگان، در محل ملاقات با آنها حاضر شوند. با گذشت چند روز از وقوع این حادثه، کارآگاهان اطلاع یافتند ربایندگان، گروگان هشت ساله را به مکانی صعب‌العبور در جنوب استان منتقل کرده‌اند. زمانی که ماموران به این مکان اعزام شدند، مشخص شد، آدم‌رباها زمانی که متوجه لو رفتن مخفیگاهشان شده‌اند، گروگان را از این منطقه خارج و به مکان دیگری منتقل کرده‌اند. عملیات نجات گروگان هشت ساله با توجه به فرار متهمان ادامه داشت تا این که با گذشت یک هفته از وقوع این گروگانگیری، آخرین مخفیگاه متهمان فراری شناسایی شد و ماموران اطلاع یافتند دو نفر از متهمان در حال انتقال گروگان هشت ساله به مخفیگاه دیگری در جاده‌ای منتهی به عنبرآباد ـ کهنوج هستند.

کارآگاهان با کشف این سرنخ به محل مورد نظر اعزام شده و با محاصره محل، خودروی مورد نظر را متوقف کرده و با دستگیری دو مرد، گروگان خردسال را که آثار سوختگی روی بدنش نمایان و دست و پایش بسته بود، نجات دادند.

متهمان اعلام کردند، در این کودک‌ربایی دو نفر دیگر نیز با آنها همدست بوده‌اند که به این ترتیب این دو نفر هم تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و دستگیر شدند. متهمان در بازجویی‌ها اعتراف کردند: با یکی از بستگان این کودک در معامله موادمخدر اختلاف حساب پیدا کردیم و زمانی که نتوانستیم پولی بگیریم، نقشه ربودن این کودک را طراحی کردیم تا از خانواده‌اش یکصد میلیون تومان اخاذی کنیم.

سردارحسین چناریان، فرمانده انتظامی استان کرمان در این باره گفت: با اعتراف چهار متهم پرونده برای آنها قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از این افراد برای مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی آنها ادامه دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
۰
۰
همشون مثل ... باید اعدام بشن تا درس عبرتی باشه برای شیطان صفتان خبیث
دایی احمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
۰
۰
آخه نامردهای ... شمابایكی دگه خریدفروش كردید ودختر یكی دگه را میدزدید خدالعنت گنه این قماش آدمارو دست برادران پلیس آگاهی دردنكنه وقانون باید اشدمجازات با اعمال شاقه رابرای این اوباش درنظربگیره تادرس عبرت دیگران باشه خدامیدونه خانواده ومادراین طفل مظلوم تاپیداشدن بچه شان چقدرزجركشیدن وازنظرروانی این حركت دزدهای بچه ربا این كودك تاچندوقت باید اذیت بشه ...خدالعنت كنه هرچه آدم دزدوقاچاقچی وقاچاق فروشه كه امنیت را ازتوجامعه ازبین بردن

نیازمندی ها