jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۲۴۸۵۲   ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۶

جام جم ورزشی: مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان پناهندگی دختر ورزشکار و ملی پوش ایرانی در کشور پرتغال را تکذیب کرد.

پناهندگی دختر ورزشکار ایرانی در پرتغال تکذیب شد

به گزارش جام جم ورزشی ، آرزو حکیمی نماینده قایقرانی بانوان ایران در رقابت های 2012 المپیک لندن بود. البته سهمیه قایقرانی بانوان ایران در لندن را آرزو معتمدی به دست آورد اما در نهایت این آرزو حکیمی بود که در رقابت های انتخابی تیم ملی با سبقت از همنام خود موفق شد راهی لندن شود چرا که بر اساس قوانین المپیک سهمیه به قایق تعلق می گیرد نه به شخص. آن روزها جنگ بزرگی بین دو آرزوی ورزش بانوان ایران شکل گرفت. معتمدی دلخور از اینکه سهمیه کسب شده توسط وی را به رقیبش دادند از ایران خارج شد تا جنجال دیگری را پس از آن همه اعتراض ایجاد کند. حالا به فاصله چهار سال از آن روزها اینبار آرزو حکیمی خبرساز شده است. در خبرها آمده بود که این دختر قایقران ایرانی که این روزها 20 سال دارد پناهنده کشور پرتغال شده است، موضوعی که "فعلا" تکذیب می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان امروز در گفت و گو با ایسنا این خبر را تکذیب کرده است اما هنوز یادمان نرفته که خبر پناهندگی راحله آسمانی تکواندو کار مدال آور تیم ملی بانوان در بلژیک ابتدا تکذیب اما سپس تایید شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها