jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۹۸۳   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۲

جام جم ورزشی: تیره روزهای ستاره تیم ملی فوتبال آلمان پایانی ندارد.

بدشانسی بزرگ ستاره تیم ملی فوتبال آلمان

به گزارش جام جم ورزشی ، سامی خدیرا در تمامی دو فصل گذشته با مصدومیت های مختلفی دست و پنجه نرم کرده است اما با این حال شانس این را پیدا کرد تا با تیم ملی فوتبال آلمان به جام جهانی 2014 برود و قهرمانی در جهان را تجربه کند. مصدومیت های پی درپی باعث شد او جایگاه خود را در رئال مادرید از دست بدهد و به دنبال آن در لیست مازاد قرار بگیرد. یوونتوس یکی از اصلی ترین مشتریان او بود که بالاخره موفق به جذب خدیرا شد. خدیرا در دیدارهای تدارکاتی یوونتوس ضعیف ظاهر شد اما شرایط بدتر برای او وقتی پیش آمد که مصدوم شد.

بر اساس گزارش سایت گل، این ملی پوش آلمانی یوونتوس تا دو ماه قادر به بازی کردن نیست. پیش از این گفته شده بود که خدیرا مسابقه سوپر جام ایتالیا بین یوونتوس و لاتزیو را در روز 8 اوت از دست خواهد داد. اما اکنون کادر پزشکی یوونتوس تأیید کرده اند که این بازیکن بیشتر از یک مسابقه را از دست خواهد داد، خدیرا در هفت مسابقه اول فصل جدید رقابت های سری Aغایب خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر