jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۶۲۱   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۱

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو باز هم به دلیل عصبانیت از یک خبرنگار مصاحبه ای را نیمه تمام گذاشت.

وقتی کریستیانو رونالدو عصبانی می شود +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو در حال گفت و گو با سی ان ان بود که خبرنگار سوالی درباره فسادهای مالی فیفا و میزبانی غیر قانونی قطر برای جام جهانی 2022 از او می پرسد. رونالدو اما از این سوال به شدت عصبانی شد و گفت: " من هیچ اهمیتی به فیفا و قطر نمی دهم. این لعنتی ها هیچ اهمیتی برای من ندارند.". به گزارش دیلی استار ، او پس از گفتن این جمله مصاحبه را نیمه تمام گذاشت و رفت. چندی پیش رونالدو در خلال یک مصاحبه دیگر پس از مواجه شدن با سوالی درباره ماندن یا نماند راموس در رئال مادرید عصبانی شد و گفت و گو را نیمه تمام گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر