jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۸۹۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال به انتقاد از رسانه ها پرداخت.

توضیح ونگر درباره یک تی شرت "مسخره"! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش آرسن ونگر در سواحل مراکش با یک تی شرت بسیار عجیب و خنده دار رویت شد. انتشار عکس هایی از سرمربی فرانسوی آرسنال با این تی شرت باعث شد تا او سوژه طنز برخی از رسانه های زرد شود. رسانه های زرد با "مسخره" توصیف کردن آن تی شرت آرسن را با آن لباس خنده دار توصیف کرده بودند.

به گزارش اکسپرس ، ونگر 65 ساله در این باره گفت که برای پوشیدن آن تی‌شرت دلیلی خیرخواهانه داشته است. او که تیمش فردا (یکشنبه) در دیدار جام خیریه انگلیس به مصاف چلسی می‌رود، به خبرنگاران گفت: به شما اجازه نمی‌دهم که تی‌شرت مرا مسخره کنید، چون آن یک تی‌شرت خیریه بود. ما برای کودکان مراکشی یک بازی خیریه در این کشور برگزار کردیم.

رسانه های انگلیسی علاقه زیادی به تمسخر لباس های ونگر دارند. پیش از این کاپشن های ونگر مورد تمسخر واقع شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر