jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۱۲۰۲   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۹

پاسخ تند آقای خاص به همسر بنیتس

خانم برو به فکر چاقی شوهرت باش!

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی پاسخ اظهارات اخیر همسر رافائل بنیتس سرمربی رئال مادرید را داد.

خانم برو به فکر چاقی شوهرت باش!

به گزارش جام جم ورزشی ، همسر رافائل بنیتس سرمربی رئال مادرید چند روز پیش در یک گفت و گویی جنجالی مدعی شد همسرش سرمربی هر تیمی می شود باید در آن تیم خرابکاری های سرمربی قبلی همان تیم که اتفاقا خوزه مورینیو بوده را درست کند.

سرمربی چلسی یعنی خوزه مورینیو روز گذشته در نشست خبری دیدار دوستانه تیمش با بارسلونا چنین گفت :«فکر می کنم در چلسی دی مائتو جای من را گرفت و در رئال هم آنچلوتی.فقط در اینتر میلان بود که بنیتس جای من را گرفت و تیم قهرمان اروپا را در کمتر از شش ماه نابود کرد.»

به گزارش بی بی سی اسپورت ، مورینیو ادامه داد:«بهتر است همسر رافا وقتش را روی رژیم غذایی و چاقی شوهرش بگذارد و درباره این مسائل حرفی نزند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر