jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۲۱۱۱۱   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

زن جوان همراه شوهرش هفته گذشته به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. این زن درخصوص علت درخواست طلاق خود به قاضی شعبه 268 دادگاه خانواده گفت: آقای قاضی شوهرم از همان ابتدا می‌دانست که من چقدر عاشق اجناس مارک‌دار هستم و هرچه داشته باشم باید مارک دار باشد. روز خواستگاری یکی از شرط هایم همین بود و به مهرداد گفتم هرچیزی که می‌خریم باید مارک دار باشد و جنس عالی داشته باشد. از لباس و پوشاک گرفته تا وسایل خانه و زندگیمان. مهرداد هم قبول کرد و ما زندگیمان را شروع کردیم. از وقتی ازدواج کردیم سر این موضوع چند باری بحثمان شد و مهرداد اجازه نمی‌داد جنس مارک دار بخرم. یکی دو بار هم حرفش را گوش کردم و از خواسته ام گذشتم.

او ادامه داد: اما حالا که قرار است تا چند ماه دیگر فرزندمان به دنیا بیاید، سر خریدن سیسمونی بچه با هم درگیر شدیم. مهرداد اجازه نمی‌دهد وسایل فرزندم را از اجناس مارک دار بخرم و مرتب غر می‌زند، بهانه می‌گیرد و می‌خواهد کاری کند تا ارزان‌ترین جنس را بخرم، در صورتی‌که من نمی‌توانم این موضوع را تحمل کنم. تا این‌که چند روز پیش در یک مغازه سیسمونی با هم سر این موضوع درگیر شدیم و مهرداد جلوی همه مرا کتک زد. از آن شب تا الان به خانه نرفتم و تصمیم به جدایی گرفتیم.

مرد جوان نیز به قاضی گفت: من دیگر نمی‌توانم در کنار این زن خودخواه زندگی کنم. او همیشه و همه جا می‌خواهد گران‌ترین اجناس را بخرد و بیشترین پول را خرج کند. به نظرم همسرم بیماری روانی دارد و فقط با پول خرج کردن می‌تواند احساس رضایت داشته باشد. باور کنید وقتی او را کتک زدم آنقدر عصبانی شده بودم که نمی‌دانستم باید چکار کنم. برای همین زنم را کتک زدم. زندگی در کنار این زن برایم غیر قابل تحمل شده وگرنه من مردی نیستم که بخواهم همسرم را کتک بزنم. توقعات بیجا و زیاده خواهی‌هایش باعث شد این کار را انجام دهم.

وقتی صحبت‌های این زوج تمام شد، قاضی دلیل آنها برای طلاق را کافی ندانست. برای همین با آنها صحبت کرد و سعی کرد هردوی آنها را به آرامش دعوت کند. در نهایت این زوج با صحبت‌های قاضی برای مدتی از جدایی منصرف شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر