jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۱۱۱۱   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

زن جوان همراه شوهرش هفته گذشته به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. این زن درخصوص علت درخواست طلاق خود به قاضی شعبه 268 دادگاه خانواده گفت: آقای قاضی شوهرم از همان ابتدا می‌دانست که من چقدر عاشق اجناس مارک‌دار هستم و هرچه داشته باشم باید مارک دار باشد. روز خواستگاری یکی از شرط هایم همین بود و به مهرداد گفتم هرچیزی که می‌خریم باید مارک دار باشد و جنس عالی داشته باشد. از لباس و پوشاک گرفته تا وسایل خانه و زندگیمان. مهرداد هم قبول کرد و ما زندگیمان را شروع کردیم. از وقتی ازدواج کردیم سر این موضوع چند باری بحثمان شد و مهرداد اجازه نمی‌داد جنس مارک دار بخرم. یکی دو بار هم حرفش را گوش کردم و از خواسته ام گذشتم.

او ادامه داد: اما حالا که قرار است تا چند ماه دیگر فرزندمان به دنیا بیاید، سر خریدن سیسمونی بچه با هم درگیر شدیم. مهرداد اجازه نمی‌دهد وسایل فرزندم را از اجناس مارک دار بخرم و مرتب غر می‌زند، بهانه می‌گیرد و می‌خواهد کاری کند تا ارزان‌ترین جنس را بخرم، در صورتی‌که من نمی‌توانم این موضوع را تحمل کنم. تا این‌که چند روز پیش در یک مغازه سیسمونی با هم سر این موضوع درگیر شدیم و مهرداد جلوی همه مرا کتک زد. از آن شب تا الان به خانه نرفتم و تصمیم به جدایی گرفتیم.

مرد جوان نیز به قاضی گفت: من دیگر نمی‌توانم در کنار این زن خودخواه زندگی کنم. او همیشه و همه جا می‌خواهد گران‌ترین اجناس را بخرد و بیشترین پول را خرج کند. به نظرم همسرم بیماری روانی دارد و فقط با پول خرج کردن می‌تواند احساس رضایت داشته باشد. باور کنید وقتی او را کتک زدم آنقدر عصبانی شده بودم که نمی‌دانستم باید چکار کنم. برای همین زنم را کتک زدم. زندگی در کنار این زن برایم غیر قابل تحمل شده وگرنه من مردی نیستم که بخواهم همسرم را کتک بزنم. توقعات بیجا و زیاده خواهی‌هایش باعث شد این کار را انجام دهم.

وقتی صحبت‌های این زوج تمام شد، قاضی دلیل آنها برای طلاق را کافی ندانست. برای همین با آنها صحبت کرد و سعی کرد هردوی آنها را به آرامش دعوت کند. در نهایت این زوج با صحبت‌های قاضی برای مدتی از جدایی منصرف شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر