jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۲۰۵   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۳

فرهنگسرای هنر انعقاد قرارداد با هادیان شهر را تکذیب کرد دردورنگاری که این فرهنگسرا ارسال کرده چنین آمده است : در صفحه 13 مورخ شنبه هفتم اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان اعتراض کارکنان سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران نتیجه داد

اشاره ای نیز به قرارداد 5/4 میلیارد تومانی فرهنگسرای هنر با هادیان شهر شده است اصلا چنین قراردادی وجود ندارد تا سودش به هادیان شهر که صد در صد متعلق به سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران است ، برسد! و این موضوع کذب محض است و حتی این استنباط را به ذهن می آورد که قصد تخریب نیروهای فرهنگی کشور را دنبال می کند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر