jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۹۰۸۶ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۵

جام جم ورزشی: هاشم بیک‌زاده و امیر حسین صادقی در صورت عدم توافق برای جدایی در استقلال می‌مانند.

احتمال ماندنی شدن بیک زاده و صادقی در استقلال

این روزها از بین بازیکنانی که با باشگاه استقلال قرارداد دارند امیر حسین صادقی و هاشم بیک‌زاده خواستار صدور رضایتنامه خود هستند ولی در صورتی که این بازیکنان با باشگاه برای جدایی توافق نکنند در استقلال ماندنی هستند.

پرویز مظلومی با اعلام این خبر گفت:یکسری از بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند که باید فسخ کنند.اما قانون می‌گوید دو طرف باید رضایت داشته باشند وگرنه نمی‌توان کاری کرد.

وی افزود: در صورتی که این دو نفر با استقلال برای جدایی توافق نکنند در تیم ماندنی هستند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر