jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۷۵ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۶

جام جم ورزشی: مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: پیکانی‌ها فوتبال بازی نمی‌کردند و بازیکنانش بی‌تربیت بودند.

فخرالدینی: یکسری «بچه»  آرزو داشتند از نزدیک ما را ببینند

میلاد فخرالدینی در مورد شکست یک بر صفر استقلال مقابل پیکان در دیداری تدارکاتی و اینکه استقلال بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت، گفت: در فصل بدنسازی قرار داریم و بازیکنان از آمادگی به دور هستند و نمی‌توانیم کارهایی که مدنظر است، انجام دهیم. تلاش مجموعه این است که با تمرینات بیشتر به هماهنگی لازم برسیم.
وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل پیکان تصریح کرد: بازیکنان پیکان خشن بازی می‌کردند و با توجه به این شرایط، اگر دو بازی در لیگ انجام دهند، همه بازیکنانش اخراج خواهند شد. آنها فوتبال بازی نمی‌کردند و اگر اشتباه نکنم، 20 بازیکن‌شان از داور کارت زرد گرفتند.
مدافع - هافبک استقلال خاطرنشان کرد: یکسری «بچه» مقابل استقلال بازی می‌کردند و دوست داشتند از نزدیک ما را ببینند! به غیر از احمد آل‌نعمه که بزرگتر تیم بود و البته حرفی هم نمی‌زد، سایر بازیکنان پیکان روی هم 10 بازی در لیگ ندارند و تا قبل از بازی، دوست داشتند بازیکنان استقلال را از نزدیک ببینند. پیکانی‌ها فوتبال بازی نمی‌کردند و بازیکنانش بی‌تربیت بودند. تیم‌شان هم تیم ضعیفی بود.
فخرالدینی در پایان گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اینکه قرار بود بخشی از مطالبات بازیکنان فصل گذشته استقلال از سوی باشگاه پرداخت شود، گفت: کاری به بازیکنان دیگر ندارم اما حدود 13،14 روز پیش علی نظری جویباری قول داده بود پولم را پرداخت کند اما خبری نشده است. در حال حاضر هم خبری از پول نیست و همچنان قول می‌دهند که پرداخت می‌شود. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر