jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۶۰ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۷

جام جم ورزشی: ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران موفق به کسب سهمیه ورودی مسابقات جهانی شد.

احسان حدادی سهمیه مسابقات جهانی گرفت

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران موفق به کسب ورودی مسابقات جهانی پکن شد.

حدادی در مسابقات قهرمانی کشور لوگزامبورگ با پرتاب 65.22 متر موفق شد ورودی مسابقات جهانی پکن را کسب کند. حدادی در این مسابقه عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

حدادی هم اکنون در کشور آلمان به تمرینات خود ادامه می دهد و امیدوار است با رسیدن به شرایط ایده آل ورودی المپیک ریو را نیز کسب کند.

پیش از این محمد جعفر مرادی دونده ماراتن ایران نیز موفق به کسب ورودی مسابقات جهانی شده است.

مسابقات جهانی 2015 پکن از 31 مرداد تا 8 شهریورماه در ورزشگاه آشیانه پرنده برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر