jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۵۸۰ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی : زمانی که لوئیس سوارز با تمام حاشیه هایش در لیورپول بازی می کرد استیون جرارد یکی از حامیان او بود.

رفقای صمیمی دوباره به هم رسیدند +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد و سوارز تابستان سال گذشته از هم جدا شدند چرا که سوارز راه بارسلونا را در پیش گرفت. این تابستان هم نوبت به جدایی جرارد بود. کاپیتان اسطوره ای لیورپول راه لس انجلس گالکسی را در پیش گرفت. اما در حالی که بارسلونا اردوی پیش از فصل خود را در لس آنجلس برگزار کرده است این دو دوست صمیمی دوباره با یکدیگر ملاقات کردند. زمانی که سوارز در بازی جنجالی چلسی و لیورپول بازوی مدافع تیم آبی پوش را گاز گرفت و یک دنیا حاشیه آفرید جرارد از معدود کسانی بود که از او حمایت کرد. سوارز بارها تاکید کرده که جرارد یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنار او بازی کرده، بازیکنی که شخصیت بسیار بالایی هم دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر