jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۸۵۲۰ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۵۰

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: افراطی گرایی یکی از جدی ترین تهدیدات منطقه بوده و ایران اسلامی آماده همکاری برای مقابله با این تهدیدات است.

ظریف: افراط گرایی یکی از جدی ترین تهدیدات منطقه است

زیگمار گابریل معاون صدر اعظم و وزیر اقتصاد و انرژی آلمان که در راس هیاتی به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار ظرفیت های همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و آلمان را گسترده خواند و ابراز امیدواری کرد مناسبات دو کشور در همه زمینه ها توسعه یابد.

ظریف با اشاره به تحولات در منطقه خاورمیانه ،خطر تروریسم و افراط گرایی در این منطقه را یکی از جدی ترین تهدیدات بر شمرد و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور با ثبات و قدرتمند در منطقه آماده همکاری برای مقابله با این تهدیدات است.

وزیر امور خارجه کشورمان با تشریح سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران در منطقه ،گسترش همکاری و تعامل با کشورهای همسایه را از اولویت های جمهوری اسلامی ایران دانست.

وزیر اقتصاد و انرژی آلمان نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران بر گسترش همکاری های دو کشور به ویژه در زمینه اقتصادی تاکید کرد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر