jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۲۲۴ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۶

جام جم ورزشی: رامبد جوان پس از اینکه با پاسخ منفی علی دایی برای حضور در برنامه خندوانه روبرو شده بود اینبار به سراغ خداداد عزیزی رفت.

خداداد عزیزی مهمان برنامه خندوانه شد

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، خداداد عزیزی بر خلاف علی دایی به رامبد جوان پاسخ مثبت داد و به برنامه خندوانه رفت. قسمت ضبط شده خندوانه با حضور خداداد عزیزی ظرف چند روز آینده از تلویزیون پخش می شود. تقابل خداداد با رامبد جوان و به خصوص جناب خان بسیار دیدنی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر