jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۷۹۲۷ ۲۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۰

جام جم ورزشی: جوزپ ماریا بارتومئو تا سال 2021 رییس باشگاه بارسلونا شد. او در این راه رقیب سرسختی به نام خوان لاپورتا را شکست داد.

بارتومئو مدیرعامل بارسلونا شد

به گزارش جام جم ورزشی ، انتخابات زودهنگام باشگاه بارسلونا برگزار شد که در آن جوزپ ماریا بارتومئو موفق به شکست سایر رقبا شد و تا سال 2021 روی صندلی بالاترین مقام در این باشگاه خواهد نشست.

خوان لاپورتا، یکی از نامزدهای اصلی این باشگاه که پیشتر نیز رییس باشگاه بوده نتوانست در این انتخابات بارتومئو را شکست دهد. در دوره قبل و هنگام حضور بارتومئو در کرسی ریاست بارسلونا، کسب سه گانه در فصل گذشته و کنار هم قراردادن مثلث فوق العاده خط حمله بارسلونا که تشکیل شده از لیونل مسی، نیمار و لوییس سوارس است توانست رای بیشتری برای بارتومئو جمع آوری کند. تغییرات اساسی که خوان لاپورتا قصد انجام آن را داشت رای کافی نیاورد تا رییس پیشین باشگاه بارسلونا که بین سال های 2003 و 2010 روی صندلی ریاست نشسته بود، در این انتخابات شکست بخورد.

در این انتخابات 109 هزار هوادار عضو باشگاه بارسلونا واجد رای دادن بودند که نزدیک به 40 درصد آنها در انتخابات شرکت کردند. بارتومئو بیش از 50 درصد آرا را به خود اختصاص داد.

لاپورتا تنها 10 هزار و 200 رای آورد و نتوانست خودش را به بارتومئو برساند. آگوستی بندیتو نیز سه هزار و 386 رای آورد و تونی فریخا هم هزار و 750 رای. با انتخاب بارتومئو به نظر می رسد اعضای باشگاه بارسلونا بر این باورند که شرایط کنونی بارسلونا باید ادامه یابد. آنها دوست نداشتند ثباتی که اکنون در این باشگاه وجود دارد توسط وعده های تغییر لاپورتا دستخوش اقداماتی شود که آنها نتیجه‌اش را نمی‌دانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر