jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۰۷ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۵

مشکل پمپ بنزین‌ها برطرف شد

وضعیت تامین سوخت در تعطیلات عید فطر

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی با بیان اینکه مشکل عرضه سوخت در مسیرهای پر رفت و آمد بین شهری کاملا رفع شده است، از تامین سوخت مورد نیاز مردم در تعطیلات عید فطر خبر داد.

وضعیت تامین سوخت در تعطیلات عید فطر

داوود عربعلی با بیان اینکه هم اکنون هیچ گونه مشکلی در عرضه و تامین سوخت در مسیرهای پر رفت و آمد بین شهری در آستانه تعطیلات عید سعید فطر وجود ندارد، گفت: علاوه بر این ذخیره سازی مطلوب بنزین و گازوئیل در مناطق و استان های مختلف کشور انجام گرفته و پیش بینی های لازم برای تامین سوخت مردم در مسیرهای پر رفت و آمد بین شهری انجام شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکل فنی تنها در کمتر از ۵ درصد جایگاه های سوخت کشور باقی مانده است، افزود: اقدامات فنی لازم در حال انجام بوده و پیش بینی می شود تا ساعاتی دیگر این مشکل در این جایگاه ها جایگاههای سوخت هم به طور کامل برطرف شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه در آن دسته از جایگاه‌هایی که مشکلات عرضه سوخت کماکان پابرجاست، برنامه ریزی شده تا جایگاه های همجوار نسبت به پوشش و تامین سوخت مردم اقدام کنند، افزود: این مشکل به دلیل تغییر نرم افزار سامانه هوشمند سوخت به وجود آمده و جای نگرانی وجود ندارد.

این مقام مسئول همچنین درباره تامین و عرضه بنزین در جایگاه های سوخت بین شهری و به ویژه مسیرهای پررفت و آمد در آستانه تعطیلات عید سعید فطر، گفت: پس از وقوع مشکلات فنی، حل و فصل مشکلات در جایگاه های سوخت در جاده‌های بین شهری و به ویژه مسیرهای پررفت و آمد بین شهری در اولویت قرار گرفت.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

دیروز در صحن علنی مجلس مصوبه حذف چهار صفر از پول و تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان تصویب شد و بر این اساس، بانک مرکزی باید ساز و کار حذف اسکناس‌های فعلی و ورود اسکناس‌ها با واحد پولی جدید را در برنامه کاری خود قراردهد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر