jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۶۹۳ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۲

پلیس راهور ضمن اعلام آخرین وضعیت ترافیکی در برخی محور های جاده ای از ترافیک نیمه سنگین در محور های هراز و کرج- چالوس خبر داد.

ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و کرج - چالوس

پلیس راهور اعلام کرد: برابر گزارش های دریافتی ترافیک در محور هراز (محدوده های منظریه، سه راهی لاسم، تونل تکاور)، محور کرج - چالوس (ابتدای محور تا تونل ۵ و پل زنگوله) قزوین - رشت (محدوده های منجیل و رودبار) و فیروزکوه (محدوده سوادکوه تا شیرگاه) و در طول محورهای قزوین - زنجان نیمه سنگین گزارش شد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر