jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۶۰۵ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اعضای هیات دولت در جلسه دیروز با رای خود سید محمدعلی افشانی و سید مهدی صادقی، گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور را به ترتیب به عنوان استانداران جدید استان‌های فارس و قم منصوب کردند.

انتصاب افشانی به عنوان استاندار جدید استان فارس در حالی است که در روزهای گذشته نمایندگان استان فارس که تعدادشان 18 نفر بود در اعتراض به پیشنهاد این فرد از سوی وزارت کشور برای استانداری فارس، دست به استعفای اعتراضی زده بودند. اما دیروز پس از اعلام انتصاب افشانی به عنوان استاندار فارس، رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: با دریافت طرح استیضاح وزیر کشور از سوی هیات‌رئیسه مجلس، استعفای نمایندگان این استان منتفی شد.

محمدرضا رضایی‌کوچی، در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما اظهار کرد: اعضای مجمع نمایندگان استان فارس روز سه‌شنبه با وزیر کشور دیدار و نظرات خود را در مورد استاندار این استان مطرح کردند. نماینده جهرم گفت: با وجود درخواست 18 نماینده استان فارس در مجلس شورای اسلامی و چهار نماینده این استان در مجلس خبرگان رهبری مبنی بر معرفی گزینه دیگری غیر از آقای افشانی برای استانداری فارس، متاسفانه وزیر کشور بر خواسته خود اصرار کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر