jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۹۷۶ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۵

جام جم ورزشی: لیونل مسی به همراه خانواده تعطیلات خود را سواحل کارائیب سپری می کند.

تیمی که مسی با آن از فوتبال خداحافظی می کند +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، مسی اخیرا همراه با تیم ملی فوتبال آرژانتین نایب قهرمان کوپا آمریکا شده است. او از تعطیلات خود به بهترین شکل استفاده می کند و برای در کردن خستگی بیش از اندازه به همراه خانواده به سواحل کارائیب رفته است. او روز گذشته عکسی از خود و پسر کوچکش تیاگو در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته است. در این عکس تیاگو پیراهن تیم "اولد بویز پولو" یعنی نخستین تیم پدرش را بر تن کرده است. گفته می شود این تیم جایی است که مسی در آن از فوتبال خداحافظی می کند این در حالی است که مدیران بارسا امیدوارند این فوتبالیست بی نظیر در بارسا به کار خود در فوتبال پایان دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر