jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۵۳۲ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

نوسازی ناوگان تاکسیرانی رویای بیشتر شهروندان تهرانی است؛ رویایی که انگار قرار نیست رنگ واقعیت به خود بگیرد، مخصوصا حالا که معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تصمیم ستاد سوخت مبنی بر نخریدن خودروهای اسقاطی راننده‌های تاکسی خبر داده است.

البته سیدجعفر تشکری‌هاشمی وعده داده: «به‌رغم همه مشکلاتی که وجود دارد، به قول‌هایمان درخصوص نوسازی ناوگان تاکسیرانی عمل خواهیم کرد.»

تشکری‌هاشمی به مهر گفته: «تا آنجا که بتوانیم هر مانعی را که برای رانندگان تاکسی‌های فرسوده وجود دارد، برطرف خواهیم کرد تا تعهدات امسال مدیریت شهری درخصوص نوسازی ناوگان عملیاتی شود.»

او با تاکید بر این که محدودیت‌ها در این حوزه زیاد است، تاکید کرده: «تلاش می‌کنیم مشکلاتی را که وجود دارد مانند بالا بودن نرخ کارمزد وام بانکی و مشکلاتی که درخصوص گواهی اسقاط خودروها وجود دارد، حل و فصل کنیم.»

معاون شهردار تهران درباره این اعتراض بعضی رانندگان تاکسی که کسی گواهی اسقاط آنها را خریداری نمی‌کند، گفته: «ستاد سوخت دیگر مانند گذشته خودروهای اسقاطی را نمی‌خرد و رانندگان باید گواهی‌های اسقاطی را به هر وارد‌کنند‌ه‌ای که تمایل دارند، بفروشند که یک مقدار ساختار کار انسجام گذشته را ندارد و برای رانندگان کار مشکل شده است اما باز هم این مشکلات مانع حل مساله نیست.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر