jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۲۱۷ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۰

جام جم ورزشی: باشگاه رئال مادرید جدایی رسمی ایکر کاسیاس دروازه بان افسانه ای خود را اعلام کرد.

...و بالاخره "ایکر مقدس" از رئال رفت

به گزارش جام جم ورزشی ، ایکر کاسیاس در نهایت از رئال مادرید جدا شد و به 25 سال دوران باشکوه خود و مملو از افتخار در این باشگاه پایان داد. او روز گذشته جدایی خود را محرز کرد و با پورتوی پرتغال به توافق رسید. او شب گذشته (شنبه) با حضور در تمرینات رئال مادرید با بازیکنان و مربیان این تیم خداحافظی کرد. او در حالی وارد این کمپ شد که هم تیمی‌هایش از یک ساعت قبل مشغول تمرین بودند. همه چیز بین رئال مادرید و پورتو تمام شده است.

کاسیاس که به دلیل افتخارآفرینی هایش نزد هواداران به "ایکر مقدس" شهرت دارد هرگز قبول نمی کند که باشگاه رئال برای او بازی خداحافظی برگزار کند.

باشگاه رئال مادرید روز گذشته پس از جدایی دروازه بان افسانه ای خود یک بیانیه منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: "برای رئال مادرید امروز روز آن است که به ستایش از ایکر کاسیاس بپردازد و زحماتی که او در این سال‌ها برای باشگاه رئال کشیده است را ارج بنهد. یکی از بهترین دروازه‌بان‌های باشگاه رئال از جمع ما جدا نمی شود، بلکه بهترین سنگربان تاریخ رئال مادرید و فوتبال اسپانیا از جمع ما جدا شده است. احساسات و خاطرات بسیار زیادی پشت این جدایی وجود دارد. جان فشانی و موفقیت های زیادی در ورای این جدایی وجود دارد. ایکر کاسیاس با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت رئال را بزرگتر از آنی کرد که بود. او کاپیتان رئال مادرید بود و نام خود را به عنوان اسطوره در تاریخ باشگاه رئال مادرید ثبت کرد".

گفتی است کاسیاس در حالی راهی پورتو شد که از آرسنال و پاری سن ژرمن هم پیشنهاد داشت.

به گزارش دیلی میل ، دیوید دخیا سنگربان فصل های گذشته منچستریونایتد جانشین او در این باشگاه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر