jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۱۶۰۹۲ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۰

پیش فروش فیلم سینمایی «رستاخیز» ساخته احمدرضا درویش از امروز ۲۰ تیرماه در ۶ پردیس سینمایی و یک سالن سینما در تهران آغاز شد.

آغاز پیش فروش «رستاخیز» در تهران

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری درباره جزئیات پیش فروش این فیلم تاریخی - مذهبی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده پیش فروش فیلم سینمایی «رستاخیز» در پردیس های آزادی، زندگی، ماندانا، کوروش، ملت و اریکه ایرانیان و یک سالن سینما فرهنگ انجام می شود.

فرجی افزود: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت سینما تیکت http://cinematicket.org/ و سایت فیلم «رستاخیز» www.rastakhizmovie.com بلیت ها را براساس روز و ساعت مورد نظر خریداری کنند. همچنین علاقمندان علاوه بر خرید بلیت اینترنتی می توانند با مراجعه حضوری نیز بلیت «رستاخیز» را پیش خرید کنند.

فرجی در پایان تاکید کرد: برخی از متقاضیان که تقاضای تعداد بالای پیش خرید بلیت دارند، هنگام خرید باید ظرفیت سالن های نمایش را نیز درنظر بگیرند و براساس ظرفیت، بلیت خریداری کنند.

فیلم «رستاخیز» همزمان با عید فطر به سرگروهی سینما آزادی در تهران اکران می شود. همچنین مقرر شده است تا اکران فیلم در شهرستان ها هم همزمان با تهران انجام شود.

این فیلم سینمایی با دوبله عربی با نام «القربان» و نسخه انگلیسی آن با عنوان «حسین، آنکه گفت نه» عرضه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر