jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۸۳ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پاداش بازنشستگان فرهنگی چه شد/ آقای گودرزی از بروجرد از مسئولان سازمان بازنشستگی فرهنگیان پرسیده، قرار بود پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال 94 پرداخت شود، ‌اما تا به امروز که خبری از این پاداش نشده! تا کی منتظر بمانیم؟

ترافیک آزاردهنده در بلوار میرداماد/ یک شهروند تهرانی هم از پارک خودروها در باند کندروی مسیر شرق به غرب بلوار میرداماد در محدوده سازمان مالیات شمال، شکایت کرده و گفته این ماشین‌ها عبور و مرور مردم را با مشکل روبه‌رو کرده‌اند و خوب است با انتقال این مرکز به مکانی دیگر از بار ترافیکی این محدوده کم شود.

سبد کالای غیرقابل استفاده / شهروند دیگر هم گفته با پرداخت 30 هزار تومان به یک خانواده پنج نفره در منطقه محروم سیستان و بلوچستان به عنوان سبد کالا چه چیزی می‌توان خرید؟

ارج و منزلت بازنشسته‌ها کجا رفته/ یک شهروند بازنشسته دیگر هم ادعا کرده که برای تمدید کارت منزلت بازنشستگی اش به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کرده و از او برای تمدید کارت به مدت‌های مختلف مبالغ مختلفی درخواست کرده‌اند. این شهروند در ادامه پرسیده، ارج و منزلت گذاشتن به بازنشستگان این است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر