jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۳۷ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل محیط زیست استان مرکزی، دامداران و عشایر را مولفه‌هایی اثرگذار در رفع بحران 70 قله عنوان کرد و گفت: کوچک‌ترین همکاری دامداران و عشایر درخصوص کنترل بیماری طاعون نشخوارکنندگان، نرفتن به مراتع منطقه قرنطینه 70 قله است.

حسینعلی ابراهیمی کارنامی در گفت‌وگو با ایسنا، به توان گروه‌های متخصص علمی برای کنترل بیماری وحوش این منطقه اشاره کرد و افزود: با حضور تیمی از سازمان دامپزشکی و سازمان حفاظت محیط زیست کشور، جلسه‌ای کارشناسی در خصوص مبارزه با این بیماری برگزار شد.

وی گفت: به دنبال بازدید استاندار از منطقه 70 قله ، مقرر شد تمام مسئولان در جهت کنترل بیماری طاعون نشخوارکنندگان در 70 قله مشارکت و همکاری داشته باشند و این مهم در اولویت قرار گیرد. مدیرکل محیط زیست استان مرکزی، اولویت اصلی کار استان را تا زمان ریشه‌کنی کامل بیماری، کنترل آن عنوان کرد و گفت: بر اساس بررسی‌ها، کارشناسان اعزامی اقدامات انجام شده در منطقه 70 قله را تائید کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر