نوانما جام جم نما ۱ کد خبر: ۸۱۵۹۹۴ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۰

توصیه می شود افراد حساس فیلم را تماشا نکنند.تروریست های تکفیری داعش هر جنایتی را در مناطق تحت اشغال خود در عراق و سوریه انجام می دهند.

اعدام 3 عراقی غیر نظامی از سوی داعش + فیلم

به گزارش جام جم آنلاین ، تروریست های تکفیری داعش هر روز دهها زن و مرد و کودک را در مناطق اشغالی خود به بهانه های واهی به قتل می رسانند، شکنجه می کنند، به عنوان برده می فروشند و...جهان هم نظاره گر این جنایات است و به رغم اینکه این گروهک تکفیری به کشورهای دیگر از جمله مصر، لیبی و افغانستان جامعه بین المللی هیچ اقدامی را علیه این جنایتکاران انجام نمی دهد.

روز جمعه تروریست ها در شهر موصل عراق سه مرد سنی مذهب را با شلیک تیری به پشت سرشان به قتل رساندند و حتی پس از کشتن به جنازه آنها دوباره شلیک کردند. آنها این جنایت را در ملا عام انجام دادند تا موجب ارعاب و هراس اهالی این شهرشوند.

جلادان برای اینکه زحمت بلند کردن اجساد این سه مرد بیگناه را به خود ندهند، آنها را دوزانو روی برانکاردهایی نشانده و سپس به پشت سرشان شلیک می کنند.

فیلم را ببینیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مسلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
ایجاد رعب و وحشت یكی از شگرد های صهییو نیست های آدم كش است وخدمت به امریكا و رژیم صهیونیستی است واین است حقوق بشر آمریــــــكایی..!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
۰
۰