jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۵۸۸۳ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۴

یک منبع امنیتی مسئول در استان دیاله عراق اعلام کرد: گروه تکفیری صهیونیستی داعش برای آموزش ساز وکار بمب گذاری، نوزادی را در برابر اعضای گروه، با کنترل از راه دور منفجر کرد.

تمرین توحش داعش با انفجار نوزاد

به گزارش خبرگزاری آسیا، این منبع امنیتی اعلام کرد گروه داعش نوزاد متعلق به فردی غیر نظامی که چند هفته پیش به اتهام مشارکت در درگیری با این گروه اعدام شده بود، در اقدامی وحشیانه برابر چشمان ده ها فرد مسلح عضو داعش بمب گذاری و با کنترل از راه دور منفجر کرد.

تروریست های داعش همچنین روز جمعه ۱۲ شهروند موصلی را به بهانه همکاری با دولت عراق به طرز فجیعی اعدام کردند. این افراد در میدان باب الطوب در نزدیکی ساختمان استانداری موصل ، سریع محاکمه و به اعدام محکوم شدند و به طرز فجیعی بوسیله یک بلدوزر به قتل رسیدند. تروریست ها ، این افراد را زیر بلدوزر قرار دادند و سپس له کردند.

تروریستها پیش از این چهار شهروند موصلی را در آب غرق کردند و عده ای را از ساختمان مرتفع موصل و فلوجه به پائین انداختند.

شیوه های جدید گروه تکفیری صهیونیستی داعش در کشتن مردم بیشتر با هدف ترساندن مردم از همکاری با نیروهای امنیتی عراقی است.

همچنین حمید الهایس رئیس شورای نجات الانبار اعلام کرد طبق اطلاعات بدست آمده، اعضای گروه داعش چهار زن و نه کودکان انان را به علت خارج شدن از خانه برای فرار از فلوجه بدون پرداخت مبلغ هر نفر800 دلار، زنده در یک قفس در آتش سوزاندند.

هایس افزود پس از محاصره گروه های تروریستی به دست نیروهای امنیتی و تنگ شدن محاصره و قطع مسیرهای امدادی، اعضای داعش اهالی فلوجه را مجبور کردند برای ترک این شهر هر نفر 800 دلار پرداخت کنند.

این گروه همچنین سه زن را به اتهام مخالفت با پیوستن فرزندانشان به داعش در شهر رمادی به آتش کشیدند. (خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
خدایا تا كجا باید پیش برند؟
۰
۰
نیكو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
خدایا چرا یه عذاب نازل نمیكنی اینارو نابود كنی تا كی اینهمه كشتار وحشیانه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر